Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkčnost XP

měl bych takovej vážnější problém...přišel sem domů, zapnul sem komp, přihlásil se k účtu a hodilo mi to nákou chybu s explorer.exe naký čísla a něco tipu že nejde written... a nic s kompem nejde dělat...

doufám že by mohl pomoct formát... ale zase nvm jak ho spustit když po příhlášení nejde nic udělat (mám zaplou nabídku F10 ale nemůžu to tam najít). a pak mám XP home edition orig verzi a jestli se odinstalujou tak nemám CD s nima... poraďte prosim díky

doufám že by mohl pomoct formát... ale zase nvm jak ho spustit když po příhlášení nejde nic udělat

ty si asi představuješ, že formát disku se spouští z naběhnutých windows. ehm, není tomu tak.

zkus to nejdřív opravit, jak ti radí kolezi. pokud bys to potřeboval přeinstalovat, najdi si jen nálepku s tvým product key, dál na to nesahej a někoho si k tomu pozvi.