Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakým programem změřím teplotu grafické karty?

Chtěl bych se zeptat,jakým programem změřím teplotu grafické karty (bez zátěže a po zátěži). Zkoušel jsem to pomocí Atitool v.0.26,ale nějak se to v počítači sekalo,brzdilo a nakonec jsem musel celý počítač restartovat..Ale třeba existuje ještě jiný prográmek...

Nejde to ještě zjistit pomocí Everestu? Akorát když dám senzory - mám tam celkem 5 teplot...Jaká by z toho mohla být té grafické karty? Mám tam např.:
základní deska 41 C
CPU 33 C
1.CPU/1.jádro 39 C
1.CPU/2.jádro 38 C
Hitachi (HDD) 42 C

A taky se mi zdá,že ten počítač je docela hlučný,čím jde stáhnout otáčky,aby to méně hlučelo? Díky