Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem service pack3

Je mi to taky divný.Mám orig. Windows XP professional.Zapnul jsem večer automatickou aktualizaci a ráno jsem to tam měl.Dole napravo nad lištou je nápis Windows XP professional a pod tím v závorce Service pack3.Prý se to dá odstranit(vymazat) v systému32.Ale nevím kde.Zfdeněk

- vadi ti to tak, ze nemozes spat? je to cisto kozmeticka vec
- v nijakom system32 to neodstranis a na tvojom mieste by som sa do toho ani nepustal, nakolko nevies o com hovoris...
- da sa to vypnut v registroch, alebo pouzi napr. tweakUI, tam sa mi vidi ze to bolo tiez.