Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD Přehrávač Philips DVP 3260/12

Zdravím všechny
Plánuji si koupit DVD přehrávač, ale nevím jestli funguje na něm přehrávání z Flash paměti, tím myslím že když má DVDéčko USB, tak jestli můži si stáhnout film v DivX a hodit na flash disk a připojit ořes to USB do DVD přehrávače a normálně z té flashky přehrávat filmy. Zde je odkaz na ten DVD přehrávač http://www.domacitechnika.cz/levne-philips-dvp-326 0-12

Doporucuju zjistit, zda prehravac umi krome divx a xvid i titulky v češtině a zda je umi posouvat. Kamos si koupil nejaky DVD jen tak, proste sel do obchodu a pak se divil, ze ma titulky zlute uprostred obrazu, cestinu to prekvapive vzalo.

Jeste k tomu USB: nasim jsem koupil DVD Manta Lord (splnoval vsechny me pozadavky) a zjistil jsem, ze ma nejspis slaby procesor a nazvladne davat data s USB. Takze kdyz je nejaka rychla akcni scena s nejakym kontrastnim obrazem, tak to zacne trhat. Ale jen pres USB, Dyvko jede bez trhani.

Jinak se ale domnivam, ze divx je lepsi prehravat na PC, dneska k LCD TV neni problem PC pripojit. (ikdyz treba u mych rodicu jsem to vzdal, protoze z PC by si nic nedokazali pustit, takze tam DVD smysl ma.)

DVD prehravace mivaji problemy s titulkama a neumi obvykle vsechny verze DivXu a uplne vsechno tam clovek neprehraje, nehlede na moderni format H264, ve kterym dnes jsou snad jen kinoripy filmu, ale myslim, ze casem to divx nahradi.