Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s restartem PC

Mám problém s tím že se mi pc cca po 15 minutách bud zamrazí(sekne) a nejde už s tim nic delat nebo se prostě restartuje, skoušel sem zformátovat všechny disky a nainstalovat OP znova ale nepomohlo to. Poradte pls čím by to mohlo být a jak to opravit pokud je to v softwaru. diks

Tak zdrojem to asi nebude... zjistol sem že se tak nedeje když hry zapinam v okně a vebovy prohližeč zmenšený tak to pracuje vpohodě... ale jakmile okno maximalizuju tak sek nebo restart... tak fakt nevim co to ma znamenat... snad se tam neco nevypalilo... zrovna nejsem nejak při penezich, předem dik za radu