Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s win 32

Stáhla jsem něco z netu a nefungují mi teď antiviry,Ani avast a spywareterminator,které jsem v počítači měla ani žádný nový který stáhnu.Vždycky to napíše- není platná aplikace typu win 32.Prosím poraďte co s tím.

jiné programy jdou spustit,jenom win.media player píše ,Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor, protože došlo k potížím se zvukovým zařízením. Je pravděpodobné, že zvukové zařízení není v počítači nainstalováno, je používáno jiným programem nebo nefunguje správně.

Stáhla jsem něco z netu..

stáhnula a pak dala nainstalovat? takže víš co to je.
nebo se místo stažení souboru spustila instalace programu? nemáš používat nezabezpečený internet explorer.
nainstalo se ti něco jen při kliknutí sna stránku? používáš hodně starou/nebezpečnou verzi ie.

..a nefungují mi teď antiviry..

může to být vir, který blokuje antivirové prostředky, případně je poškodil.
ale člověk který už potřeboval použít superantispyware, je už dávno svým windows nebezpečný, svým chováním je neustále ohrožuje, a věrohodnost jeho tvrzení je velmi nízká.

jednou z možností je zjistit co se automaticky spouští po startu: start - spustit - msconfig.exe - záložka "po spuštění": odtrhnout všechno nesmyslné, podezřelé a cizí. lepší popis dává free starter.

podle toho že nejdou spustit právě antiviry a antispyware, je možné že se ti podařilo nainstalovat si rootkit (takový horší vir). lidem co už kdysi měli spyware, a přesto dál lezou na net přihlášení jako správce, ještě s blbým prohlížečem - dobře jim tak. odhalit se to moc dobře nedá, pomohlo by vyhodit ten disk ven, připojit jako druhý k jinému pc ať se z něj nestartuje, a prohledat na viry (nejlépe antivirem s heuristikou) - je to na pár hodin.

jenže do měsíce jsi zavirovaná zas, takže toto celé vlastně nemá smysl.
ledaže by tě po odvirování konečně napadlo nechat účet administrator jen pro instalace, a svůj účet převést na bezpečný omezený user; tím se zároveň antiviry a antispyware stávají zbytečnými.

Media Player nemůže přehrát soubor, protože došlo k potížím se zvukovým zařízením

podívej se ve správci zařízení, jestli tam nejsou žluté otazníky místo zvukovky. taky můžou být červené vykřičníky v prohlížeči událostí (pravým myšem na tento pc - spravovat ...)