Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jákou Vistu?

Dobrý den, potřeboval bych poradit jkou Vistu do mého pc:základní deska:Asus M2N-e
HDD:160GB
grafická karta: Nvidia Geforce 6600
mechanika:LG DVD
ram:3,5GB Kingston
procesor: AMD Athlon X2 5200+ 2,9Ghz
zdroj:400w EU (provizorní):-D

Už teď díky 32bitům přišel o osminu ramky. Nevím proč by měl dávat na nový pc starý systém.XP už jsou za zenitem a stejně tak pomalu přichází konec 32bitových systémů.

32bit OS zmizí, až MS uvede nový OS, který nebude mít 32b verzi. Do té doby budou zparchantělí vývojáři "podporovat" jen 32b OS. Viz třeba takový Adobe (a kolik peněz takový soft stojí, a pak ti na hlepdesku řeknou, že 64b OS nepodporují...).