Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nabeh Win

Mam jedeno PC, ktore "zrazu" zacalo blbnut. Po zapnuti zacne nabiehat win xp - logo, potom cierna obrazovka - aj 2-3 min. a potom nabehne prihl. obrazovka. Pocas tych 2-3 min cierna obrazovka akokeby sa nic nedialo. To iste aj v safe mod. PC je v domene, ako aj viac ostatnych pc, ale blbne len tento. antivir, antispyvare . . . . a pod preskenovane, zatial nic.

/sos ???
- nastavenie siete ok, odhlasit a domeny a znovu pridat? to by slo, prava mam
- prez. udalosti? to ma v prvom momente nenapadlo, jedine co som stihol nez ma kolegyna vyhodila z toho pc kvoli praci ze som jej stiahol dokumenty na siet
- zatial ide, mam to naplanovane na utorok, sa v tom porypat, tak ze ci vas niekco napadne, na co sa zamerat