Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kopia hry

Mam tu doma hru co dosatl syn na vianoce - disney pixar THQ - Auta (cm queen, burak atd.). Su tam 2 disky - jeden instalacny druhy musi byt v mechanike ked sa hra. A z toho druheho by som chcel kopiu - hra za vyse 600 sk a zakladat a vyverat disk nieje to prave orechove. Nemozem ho tam nechat, lebo aj dcera ma nejake hry - ale tie nastastie sli spravit kopie - barbiny. Ked z tohto spravim kpiu tak hlasi ze v mechanike nieje original. Ma niekto, ale vie niekto ako to obabrat?

Já bych si prvně vytvořil image cd (obraz) jde to i v neru a pak bych si stahl program Daemon tools na vytvořeni virtualni mechaniky a pres nej otevřel obraz cd melo by to jít já to tak dělám pořád :-)obraz pak jde i vypálit ....