Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zjisteni ip adresy u AP

Pripojuji se k AP, abych mohl brouzdat po netu. Nyni jsem zkousel pomoci programu advanced ip scanner ale bohuzel adresy ktere vyhledal neodpovida zadna ip adrese AP. Pritom jsem pripojeny k tomu AP.Je nejaka moznost jak to zjistit?

pokud jsi ji nepřenastavil, nebo nezvolil přiřazení IP z DHCP rozsahu, bude mít AP nejpíše ještě původní IP od výrobce (defaultní). V takovém případě budeš muset ručně na PC nastavit IP adresu z tohoto rozsahu, a pak se na AP dostaneš. Doporučuju rovnou předělat na rozsah tvého routeru, nebo nastavit jako DHCP klienta)