Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ADDons v IE8 (flash)

Celkem často mi padá a zamrzá IE a tak jsem ho pouštěl bez "addons" a šlo všechno v pohodě až na to že jsem nemohl nic dělat... a tak jsem je pojednom pouštěl... a přišel jsem na to, že všechno končí při užíváni flash prvků a hlavně flash player .... youtube a všechny servry přehrávajici videa pomoci flash.

pak jsem si nainstaloval CHROME od google a tam mě to děla to same a ještě me to přímo odkazuje na Flash.

poraďte prosim co mam dělat.... už jsem to odinstaloval a nainstaloval stokrat.

co si nainstaloval 100x? Bol si s IE na www.adobe.com a stiahol si si najnovsi adobe flashplayer? Odkial mas IE8, to je uz nejaka finalna verzia? Ked nie tak naco instalujes nefunkcne betahovadiny (IE8) a cudujes sa ze su nefunkcne?
Keby si si nechal IE7 ako kazdy normalny clovek tak by si nemal take problemy. Tak skus tu IE8 betanefunkcnost odinstalovat.

ja jsem si tu betanefunkcnost nainstaloval prave proto ze jsem mel ten samej problem i s IE7 doktore :) a stokrat jsem odinstaloval vsechno co ma neco spolecneho s flashem a instaloval to znova. a kdyz me dela to same i CHROME ??? tak co poradis ?

mno jo to je idealni ale nejmene realna moznost :) urcite ted nebudu preinstalovavat okna . doufal jsem ze bude znat nejakej figl. pri tej prileitosti bych se mohl i zeptat..... daji se vista přeinstalovat podobne jako XP predtim ?? jenom Reinstal (zadna strata dat všechno pristarem - jenom se přeinstalujou windows)