Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co říkáte na tento NTB?

Ahoj co si myslíte o tomto notebooku:
FUJITSU SIEMENS AMILO
Procesor: AMD Turion 64X2 TL-56 1.8Ghz
Ram: 3GB
GPU: Geforce8600 GS
OS: Windows Vista

Notebook bych htěl na všeobecnou práci s internetem a na naky ty novejší hry. Co myslíte Zvládne třeba NFS Prostreet?
Díky za odpovědi.

To je i do vyšší částku.
Dneska jsou notebooky zkrátka IN (prý jsou ve všem modernější :-D ) a BFU si to koupí jen proto, že to vypadá "drsně" a hlavně je to všude ve filmech. Navíc bůhví proč je v tom pořád ještě ten punc ještě donedávna drahého zboží.
Obvykle mnoho z těch, co si NTB koupí napíše na nějaké fórum proč jim nejede plynule GTA 4 a Crysis a obvykle se objeví i nějaký dotaz s instalací XP (jsou tam Visty, ale všichni říkají že jsou na nic, tak já absolutní laik si tam ty XP musím dát taky, abycn nevypadal před ostatními jako trouba), takže s příchodem notebooku průměrný uživatel internetu vyprodukoval i nějaké ty zbytečné dotazy navíc - ale to nám holt ty "moderní" notebooky přinášejí.

IMHO si to kupujou hlavně mladí na internáty a případně na koleje, proto na tom chtějí pařit hry. Jenže za ty prachy to prostě nejde. Taky nevím, proč všichni musí být in a smažit nový hry. 90% těchto "pařanů" sice tvrdí, že jim to tam jede, ale už nepřiznají, že jen 800x600 a min. detaily, hlavně že se tím můžou chlubit. Ano, taky jsem byl v takovým věku, kdy je nesmírně důležitý mít kdejakou kravinu a hlavně být "in", nebýt socka, nebýt trapnej... ale to už tady duševně zvracím a odbočuju od tématu.