Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bude instalace legální

Dobrý večer,vlastním Windows Vista home premium (legální).Bohužel v poslední době u nich ztrácím nervy a rozhodl jsem se je přeinstalovat.Bude legální,když stáhnu stejnou verzi Visty,kterou mám a použiju svůj legální klíč.Jde to tak?Děkuji za odpovědi.

Mal by si urobit recovery, mas tam aj ovladace a aplikacie od HP atd.
To instalacne cislo visty ktore mas je specialne (pre predinstalovane Win) a neviem ci by ti slo aktivovat (u XP to normalne neslo len ukecanim na telefonnej linke MS, u Visty neviem). Pozor pri recovery zrejme prides o data takze predtym zalohovat vsetko. Norton mozes potom odinstalovat.
P.S> ale malo by to ist aj z instal.CD ak bude stejne, ked nepojde aktivovat online tak to nejak zaktivujes cez telefon.