Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prblém - nejdemi zvuk, nemam ovladače od desky

Dobrý den mam problém měl jsem windows vista home basic šlo to dobře nainstallovat bez nějakých ovladaů ted mi tam kámoš dal xp a nejdemi zvuk internet nemam ovladače od desky ted už mi net to to už jsem si poradil ale prosím poradte comam dělat stím cvukem je mi 13 pc otvírat nemůžu inak by mě fotr zabil ani nevim co mam za desku a zvukovku nic nevim
Zmena predmetu, pôvodne: Prblém (los)

Tož chlape, my toho nevíme o moc víc. :) Pro začátek stáhni =&g[oz]=2.20&g[up]=Home+Edition]Everest a zkus podle něj zjistit, co máš za desku a poté půjde snadno vyhledat ovladač.

ted už mi net to to už jsem si poradil

Takže internet jde a stáhnete ten program?

EDIT: Nějak to nevzalo tenhle link: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/ben chmarky_a_testy/everest/download/?g[hledano]=&g[oz]=2.20&g[up]=Home+Edition Nějaký bug enginu, nebo něco dělám špatně?::)

v linku sa nemozu vyskytovat hranate zatvorky. Alternativny link everest (MM..)

Mas tam dat originalne visty ake tam boli a kamosove nelegalne xp mu strcit niekam.

Inac potrebujes nainstalovat ovladace. Bud ich mas na CD ktore bolo k zakl.doske alebo ked CD nemas tak si programom everest home (www.google.com) zistis aku mas zakl.dosku a napises to sem resp. si ovladace najdes a stiahnes zo stranok vyrobcu zakl.dosky