Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úsporný režim

Dobrý den, potřeboval bych pomoc. Chci počítač někdy hodit do úsporného režimu, ale nejde to. Když dám na klávesnici či přes start do úsporného režimu tak se mi restartuje počítač ani režim spánku nejde. Nevím co s tím je. Poradí te mi?
Moje sestava:
základní deska: Biostar P4M80-M4
procesor:Pentium IV 3,00Ghz s HTT
Ram:ADATA DDR 400 1Gb
grafická karta: Sapphire (ATI) HD 2600 pro (AGP)
Windows XP prof. SP2
zdroj: Eurocase 400W

loading...

Ja netvrdim ze si nieco menil, ale ze ked nacitas prednastavene hodnoty do BIOSu (load defaults) tak ze RAM, FSB, apod bude treba nastavit na povodnu hodnotu.
Ked to nie si schopny spojazdnit tak nepouzivaj usporne rezimy.

P.S. ked sa tocia vetraky, tak je v BIOSe zle nastaveny usporny rezim (S1 namiesto S3)