Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sestava do 7K bez OS (internet, filmy, kancelářina)

Zdravím,
zatím jsem vymyslel tohle:

Intel Pentium Dual-Core E2200 2,2GHz 1MB 800MHz 775pin BOX	1 749
Gigabyte GA-EG31M-S2 - Intel G31	                        1 321
Corsair DIMM 2048MB DDR II 800MHz XMS2 Twin2X2048-6400	          729
Samsung SpinPoint F1 HD502IJ - 500GB SATA II	                1 324
LG GH22LS30                                                     575
Asus TS-6A2 - Minitower 250W                             	1 098
---------------------------------------------------------------------
celkem                                                         6 796

Co na to zdejší kapacity? Vím, že s tím limitem se toho moc vymyslet nedá, ale...

Díky!
MaSo

Ani nevím, určitě nějaké LCD. Nad tou deskou s 780 jsem uvažoval ale, to už bych se zřejmě dostal přes limit a peníze navíc nejsou. Myslím, že ten člověk pro kterého to bude, by výhody DVI asi ani nevyužil...

Díky za reakci.

Nic na čem je napsané Asus mi nesmí přes práh (pokud to není WL500gP ;-)). Musel bych koupit desku Gigabyte. :-)
Další věc je, že nevím jak by se ten 250W zdroj vypořádal s 780.

prosím, můžeš mi sem dát link na větraček co jsi dával na chipset připadně jak vypadá ten chladič ? Onehdá jsem sháněl větrák na tenhle pasiv http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=0050000 000000007KY tedy, že bych ho tam nějak nabastlil. Nepovedlo se mi ho tam nijak uchytit. Tak jsem ve šrotu našel jiný pasiv menší a na to dal malýho Sharkoona, ale není to ono, pořád je tam kolem 50C i když je to v normě pro chipset. Raději bych to chladil větším pasivem včetně větráku. Je tam pasivní GK a i větrák na odtah ze skříně, nicméně bych to chtěl ještě trochu srazit dolů.

Fortron ZDROJ FSP350-PNF 12FAN 350W ATX............................................... .........644,-
CASE ACUTAKE ACU-ZEN-SB (ROHS version), bez zdroje............................................ .601,-
Gigabyte MA78GM-S2H 780G AM2+, DDR2, SATA2, VGA(HDMI+DVI), GLAN, 1394, PCIE2.0,...............1828,-
AMD ATHLON 64 X2 4850e (1MB, socket AM2) Box 45W..............................................1 392,-
DIMM DDR2 1024MB 800MHZ GoodRam - 2x .................................................. ........550,-
DVD RW LG Black GH22NS30 ±R/±RW/RAM/DL/Secure Disk,bulk,SATA...................................4 78,-
SEAGATE BARRACUDA 500GB SATAII/300 32MB, 7200.11, (NCQ).......................................1417,-
__________________________________________________ __________________________________________________

Celkem: 6967,-

Co tohle? (platforma AMD je mému srdci bližší ;-))
K.

PS: Jo, a je to z BARBONE…