Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC - dotaz

Zdravim, mam problém se svým počítačem.
Vždycky když ho zapnu píše mi to toto:

"PXE-E61: Media test failure, check cable
PXE-MOF: Exiting BooManage PXE ROM
Operating system not found."

Pochopil jsem že nenalez operační systém, ale chci se zeptat co se s tím dá dělat nebo jestli se to má dát do opravny a na kolik to asi tak vyjde atp.
Předem díky za odpověď :-)

BTW: dal jsem to do hardware jelikož se v PC moc nevyznám tak jsem to dal jsem :-)

Skontroluj si v BIOSe, ze je zdetekovany harddisk, a ze v poradi bootovania v BIOSe je HDD na prvom mieste.

Nabuduce napis normalny titulok, kazdy tu ma problem s PC. Keby kazdy pisal titulk jak ty, tak by prva strana poradne vyzerala asi takto:
Problem s PC

http://www.svethardware.cz/art_doc-452F834A6A8110F 6C1257465006C9B0E.html

Advanced BIOS Features

Zde si nastavíme, z jakých zařízení bude počítač startovat. V položce "First Boot Device" si nastavíme optickou mechaniku "CDROM", pokud chceme instalovat operační systém. Posléze po dokončení instalace je vhodné změnit nastavení této položky na pevný disk "Hard Disk" a optickou mechaniku můžeme nastavit v položce "Second Boot Device".