Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je SW legální z "druhé ruky"

Zdravím,
Chtěl bych se zeptat pokud si od kámoše pujčim original SW v tomto připadě MS office 2003. A nainstaluju si ho k sobě (potřebuju se zbavit office který dávají k vistám jsou IMHO naprosto šílené) jestli to bude po stránce legálnosti ok. On neví jesi si je registroval online nebo ne. A tak mi vrtá hlavou pokud již budou jednou reglý jesi to pro mě nebude znamenat nějakej problém.
Díky za vaše nápady a připomínky.

proste jak se ho ten redaktor zeptal, co by delal kdyby jeho deti pouzivali linux a on s naprosto vaznou tvari odpovedel, ze by je zabil, tak bych mu to docela veril. :x:

--

jinak ale dobrej typek - urcite to nebude nudnej clovek.