Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno divne chovani pc

ahoj chtel bych poradit muj deda mel dva pc a jednoho dne ho napadlo ze prenda z jednoho cpu do druheho vse jsme udelali zapli jsme jeden a naskocil vse ok ale te druhy zapnu a dela jen hlasite pííííííp pííííííííp a stale jen houka cpu je v poradku i vse ostatni nevite cim to je diky

To co su za napady, sa nudi? Musis pisat presne ake zakl.dosky a ake CPU to su.

Skusit treba u toho ktory nejde najprv clear cmos, ked nepomoze tak si overit ze ta konkretna zakl.doska dany CPU podporuje. Skontrolovat ze nie su povytiahnute RAM moduly, skontrolovat este raz to CPU ci je vlozene spravne, skontrolovat nozicky CPU. Zapojit do konektora "CPU fan" nejaky vetrak.