Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s internetem

Zdravím, takže přejdu rovnou k věci, můj problém je ten, že po reinstalaci winů mi nejde internet, přitom jsem tuto reinstalaci prováděl již mnohokrát a net jel bez menšího problmému. V obývacím je hlavní počítač, kde jede internet v pohodě a já jsem připojený přes takovou krabičku, která se pak napojuje na modem, takto to jelo v pohodě, až do dnešení reinstalaci windowsů. Můj dotaz je jednoduchý.. Co s tím?

Primy navod je: nainstalovat ovladace. To je cely navod. Priamejsie to uz napisat nejde. Ked mas CD k zakl.doske alebo sietovej karte tak ho strcis do PC a nainstalujes ovladace. Ked CD nemas tak zistis aka to je zakladna doska resp. sietova karta a ovladace nainstalujes zo stranok vyrobcu zakl.dosky resp. sietovky.