Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spustím MkLinux pro PPC na klasickém PC?

Dobrej den. Mám klasickej stolňák s procesorem od AMD a chci se zeptat, jestli je možný pod timhle procesorem spustit operační systém MkLinux, který je určen pro PowerPC a procesory Intel. Díky
Změna předmětu, původně: Spustim MkLinux pro PPC na klasickém PC??? (anarchist)

System nie je urceny pre procesory Intel ale pre PPC platformu. Nakoniec mas to aj v popise. Pre x86 platformu mas ine linuxy.
MkLinux is a project begun by the OSF Research Institute (now Silicomp RI) and Apple Computer to port Linux, a freely distributed UNIX-like operating system, to a variety of Power Macintosh platforms running on top of OSF Research Institute's implementation of the Mach microkerne.
Odpoved znie nie, co je podla mna logicke.