Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem StrongDC

cauky pleas kdyz spustim program StrongDC,napise mi to: Nezdařilo se dokončit mapování portů.Prosím zvolte NAT sami. -nechce se mi to připojit... Poradí někdo? DIK

DC uz dlouho nepouzivam, ale pamatuju si jeste, ze tam bylo docela hodne nastaveni, neprenastavoval jsi neco, kdyz pises, ze to jeste vcera chodilo ?

(Jses aktiv nebo pasiv ? Kdyztak zkusit prepnout na pasiv, co to udela.)