Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna netiskne

Potřeboval bych od vás pomoct. Doplnil jsem barvy do tiskárny a vrátil kazetu zpět, jenže ouha ona furt jen bliká a nechce tisknout. Když dám v počítači tisk naskočí hláška, že bylo přerušeno spojení nebo něco takovýho.

Tiskárna je HP Deskjet 3845 a předtím v pohodě tiskla.

Nevíte co s tím?

Díky

Už to tu hlášku nepíše, ale netiskne. Naskočí ikonka tisku (hlavní panel vpravo dole) když se tam mrknu prej tiskne, ale nic.
A u ikony tý tiskárny je značka pro správný v černým kroužku. Jednou už jsme podobnej problém měly a stačilo někde poklepat a tohle změnit.

Prosím pomoc.

Tak tie kazety znova vyber a zaloz, podla navodu k tej tlaciarni.
Niekedy to chce skalibrovat hlavy, na to by mohol byt nejaky program HP toolkit, alebo v ovl.paneloch - tlaciaren - pravy klik - vlastnosti apod. mas niekde mozno kalibraciu.
Moze byt ze su kazety uz vadne alebo to ma zapamatane ze uz su prazdne a musis kupit nove.

zkusil bych preinstalovat ovladace, poradne se podivat jestli se neco neuvolnilo, problem muze byt i ten ze jak mas dule ten obrazek tiskarny, tak na to klikni a podivej se jestli tam jeste neco neni, nejaka chyba, to se mi stava docela casto a mas probgram Centrum řešení HP melo by to byt soucasti instalacniho softwaru a v nem zjistis jestli je tam ukazana ta barva