Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava - pouze na stahování

Dobrý den,
Chtěl bych si pořídit PC kde by se jenom stahovalo.Prostě bych nechával i přes noc běžet zapnutý uTorrent (seed a download) +ještě klasické stahování s CZShare ,ale i jiné.Taky bych se někdy kouknul na film.
Mám ještě jeden PC na hry ,ale ještě bych chtěl tenhle na stahování

PC musí tedy zvládnout:
-Stahování (ale abych využil maximálně moje připojení) + antivir
-Být zapnutý 24 denně
-přehrávat filmy

Rozpočet na pc cca 4-5 tisíc
-OS nepočítám
-Obrazovku mám
-Pevný disk mám doma 1Tb ale klidně ještě nějaký disk na OS + ještě nějaký ty data by mohlo být (640 Gb) ,ale není potřeba.

Na to jsem měl durona 800, posléze durona 1200 (začlo se to restartovat) se 40g diskem. Stačilo to na emule a torenty. Připojen byl starší sata 200g přes sata řadič. Koupíš použitý ve slušné bedně /kde bude místo/ do 2tisíc a přikoupíš řadič a disk. Není podle mě potřeba kupovat něco nového.

Stejně to časem zrušíš jak já /teď na to mám počítač s e5200/.

Presne tak + bych vymenil zdroj za nejaky znackovy, nemusi mit nejaky vykon, spis jde o spolehlivost, kdyz to PC ma bezet porad.

Procesor by mel byt nejaky s mensim ztratovym vykonem, takze ne treba nejakeho Prescotta, aby jsi mohl co nejvic zpomalit vetracek, aby to nebylo slyset.

To same grafika, co nejobycejnejsi s pasivem.