Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nvm co se deje - celej pocitac je pomalejsi

Zdrc mam problem s PC.... prestala mne fungovat moje graficka karta tak sem koupil novou Radeon 4670.... vse sem nainstaloval v poho... akorat posleze za zacal byt pocitaco hodne pomalejsi...videa na youtube to nacita pomalu hry se sekaji vic a celej pocitac je pomalejsi a to sem mnel pred tim ATI 1650 :-( pls poradte nekdo sem zoufalej a windows se mne preinstalovavat neche diky predem za odpoved
Zmena predmetu, pôvodne: Nvm co se deje :) (los)

jo to bylo vtipny jak jsi si sam odpovedel, akorat nechapu, kdyz vic co mas delat proc se vubec ptas. :-D
--
Mozna mame zdroj tvych problemu, jestli mas spyware terminator novou verzi 2.5, tak se autorum moc nepovedla. Me po instalaci tohoto softwaru prestaly me Windows Vista fungovat uplne, tak jsem to zkusil nainstalnout na druhy comp na XP a tam se ten PC jen zpomalil. Bohuzel ani po odinstalovani programu se situace nezlepsila, docela by me zajimalo, kam mi co ten program nahral a po sobe nesmazal.
Jenze ja si pravidelne delam body obnoveni pred instalaci sofu, ktery neznam, takze jsem vybral na obouch systemech bod obnovy pred instalaci spyware terminatora a pocitac uz zase jede plnou rychlosti. ;-)