Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Programík na poznámky

Dobrý deň,

nepoznáte náhodou taký neaký programik, ktorý by mi umožnil na plochu si umiestnint "papierik s poznámkou". ja by som si to predstavoval asi tak, že na ploche by som mal obrázok "poznámkového papierika" a na ňom text a takýchto "papierikov" by som si mohol dať na plochu koľko chcem. Alebo používate neaký iný zaujímavý softiky? Najlepšie free :)

Ďakujem pekne

//edit
keby niekto hľadal tak tento je free a dobre spravený
http://www.zhornsoftware.co.uk/stickies/download.h tml

Jeden ze špičkovejch a free programů je Evernote, umožňuje synchronizovat poznámky na server, klient je pro PC, Mac, Windows Mobile, připravuje se pro IPhone.

Umí OCRko v obrázku, vyhledává text, ... Stačí si přečíst nějakou recenzi a je rozhodnuto!

Pavel