Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s myší

čus mam jeden problém s myší.Najednou přestala fungovat, mám myš s PS/2 tak sem koupil novou protože sem si myslel že je to myší, když jsem to zase zastrčil do PC myš stále nefunguje. Neví někdo co s tím?

Tak potom mas odpalenu dosku. Skus USB mys ked nejde ani ta tak vymenit dosku.

P.S. inac u PS2 mysi musis restartovat PC so zastrcenou mysou, aby fungovala. Do BIOSu preistotu skontrolovat ci nie je PS2 mys zakazana apod., prip. skusit defaults (ked vies ako mas potom nastavit casovanie a napatie RAM atd)
P.S.2. skontrolovat ci je PS2 konektor zastrceny dostatocne, niekedy dostatocnemu zastrceniu brani kejs a obal PS2 konektora, a treba to trochu posunut do strany aby sa to zasunulo hlbsie.