Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem formátování

Jak mám postupovat když chci sformátovat hardisk ale nechci přijít o operační systém(XP pro)? Nemám instal.cd :-( Dá se to nějak zazálohovat s tím že to bude po sformátování zase fungovat? Třeba na extérní hardisk?

"všechno kromě Win.chci dát pryč" to sa ale neda tak ako si to predstavujes, ptz. neda sa jasne oddelit ze co je Win a co su programy (a hlvne co su viry atd). Takze si budes musiet zohnat instalacne CD Windows a z neho nabootovat a tam si to aj sformatujes a nainstalujes nanovo. Ked su legalne (a mas k nim este tvoj povodny instalacny kluc) tak ich aj zaktivujes, ked nie su tak mas smolu a ides si kupit windows.
Ked to nie je vyslovene nutne teraz riesit, a ked nemas instalacku tak do toho nevrtaj.