Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalování win vista a nainstalovani win xp

Zdravim,nedavno jsem tu byl s tim ze potrebuju udelat downgrade z vist na xp...

poradili jste mi zde ze nemam delat ten downgrade ale ze si mam dokoupit ram,ale uplne jsem si nevsiml ze ten notebook ma slabej procik,takze tu vistu proste neutahne ani kdyby chtel...

takze mohli by jste mi poradit jak s tim downgradem?
pritel mi rikal,ze musim mit vistu business ktera jedina jde downgradovat nebo co...
mhli by jste mi prosim poradit jak to s tim je? :)

diky :)

Nejdřív je dobré si zjistitna stránce výrobce jestli jsou k dispozici ovladače pro daný notebook pro XP (aby jela dobře grafika, zvuk, síť a pod).

Jestli ovladače nanajdeš je instalace a jejich hledání z podobných notebooků pro otrlé a zkušené, tak to nejspíš nezvládneš -dát někam do servisu a nachystat si víc penízků než obvykle.