Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CAPTCHA - kdo poradí, nebo lépe implementuje za mně?

Ahoj, potrebuju poradit jak implementovat antispamovou ochranu captcha do fora nasi mistni organizace. na planetsourcecode.com jsem nasel toto, coz by se mi dole libilo, ale netrvam na tom:

[www.planetsourcecode.com]

od vanoc se deje neco sileneho. cele forum mame vytapetovane spamem. protoze jsem jen obycejnej zednik, i kdyz ne ouplne tupej, bylo by mozna efektivnejsi, kdyby se obetoval nejakej dobrovolnik, kterej by mi to udelal. pomuzete?

Jaký rok se bude psát za 100 let? Doplntě:
CAPTCHA - zabíjí slepé uživatele, neumožnuje strojové čtení a včeobecně je ne moc vhodne ...,
tedy dooručuju

a) použít nějakou otázku (i jednodušší na implemntaci)
b) pokud tuto technologii, pak existuje FREE script, který pomáhá rozluštit nascenovéné knihy, a jejich části, co nerozpoznalo OCR. (bohužel url nevim) to má alespon smysl.