Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vir na flashce

Prosím o pomoc. Syn donesl na flashce ze školy nějaké svinstvo, kterého se nemůžeme zbavit. Začalo to tím, že nejde spustit správce úloh. Napíše to - správce systému zakázal správce úloh. Googlili jsme je to vir. Je to komp jen na fotky a hry, není napíchlý na netu takže na něm nemáme žádný antivir ani firewal. Vir nenechá nainstalovat žádný antivirový program a nejde spustit ani nouzový režim. Vir se nakopíroval i na další flashku. Tak jsme zkusili SD kartu zamkli jsme ji a dostal se tam taky. Systém asi přeinstalujeme, ale jak tu mrchu dostat z těch flashek a té SD karty?

Klouzek, 17.01.2009 20:51
Ty jsi tam neměl tohohle chytrolína ( go.php ). Jestli si chceš vyzkoušet, že to nejde, napiš svůj e-mail a já ti ho pošlu. :-D

Kurna, nechtel jsi to tak nahodou poslat uzivateli r4m0s a ne me? ;-) No bohuzel ho mam taky, zachytil ho az NOD v pocitaci spolubydlici. Takze jdeme zrovna formatovat flashky :-(