Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Software na sony DCR-HC24

Ahoj, půjčil jsem si od kamaráda kameru, ale bohužel, když ji chci spojit s PC tak to nemůže najít žádný ovladač a CD bohužel nemám. Kamarád je na dovolené, takže si od něho CD nepůjčím. Dá se někde ovladač na PC stáhnout? Díky za odpověď.

a to je co to firewire? To je taky nějaký kabel nebo co? Vím že ti to připadá divné, ale opravdu to mám jen vypůjčené a dostal jsem k tomu jenom nabíječku ... žádný jiný kabel, myslel jsem že to připojím přes USB, tak jsem si pořídil kabel USB.

...tak mě to nějak hlava nebere - schválně jsem si stáhnul "chytrý čtení" a je to vlastně to samé, co se mi válí doma - DCR-HC35
a o nějakém USB, a CD s ovladačem, není ani vidu, ani slechu.
Jedině firewire - a jestli jsi tam našel vstup, nebo výstup USB, tak kam se na tebe hrabe David Copperfield.