Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wi-fi?

Zdravim, chci se zeptat. Koupil jsem si notebook HP bez operacniho systemu. Nainstaloval jsem do nej Visty, vse ok. Chci zprovoznit wifinu, ale nevim, jak na to. V pravem dolnim rohu dam pripojit k siti, ale zadne mi to nenajde. Site tu ovsem jsou, oszkouseno na jinem ntb. Diky za rady.

Zapol si si wifi prislusnym tlacitkom na notebooku? Urcite je to tlacitko nakreslene aj v navode k notebooku. Cital si?
Ak ano tak si tam nenainstaloval spravne ovladace. www.hp.com najdi si support pre svoj tajny notebook a ides, chipset driver, vsetky wireless drivers, hp wireless application, atd.