Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antivirus

Dobrý den chtěl bych se zeptat na program který by měl nějaké prostředí kdyby sem si třeba stáhnul program a byl v něm vir tak aby se nerozšířil do počítače

jestli máš na mysli program kterej si spustíš ve woknech a v něm si pak můžeš třeba hrát s instalací a odinstalací různejch programů, nebo s virama a aby se ti to odtamtud nedostalo do systému, tak na to je dobrej WMware, nebo Virtual PC..... ono je toho víc.
je to virtuální počítač uvnitř tvého kompu, ale to si o tom musíš něco nejprve přečíst.
jinak to funguje naprosto spolehlivě já ve WMware furt něco zkouším bez ztráty hvězdičky. :-)