Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak propojit klávesy a PC

Kdo poradí jak na to?? Klávesy YAMAHA DGX300 s výstupem jack - cinch, a výstupem MIDI. počítač AMILO 3553 a vstup jen mikrofonní a jiný zdroj.
Chci do telefonu zvonění klasického telefonu, což si na klávesách můžu vyrobit. Ale jak to dostat do komplu je mi záhadou. Yamaha má disketovku, NB nemá.
Změna předmětu, původně: Jak propojit klývesy a PC (L-Core)

Ked ide len o jeden zvuk tak si pripoj jack klaves na line-in zvukovky a zvuk si nahraj (44.1kHz 16bit, cez nahravani zvuku, alebo audacity atd)
P.S. mozes pouzit aj mikrofonny vstup ked ho stlmis v mixeri, ale over si ze ci nahodou nemas aj line-in (keby si mal 3jacky tak mas aj line-in).