Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Úprava videa

Zdravím všetkých a prosím o radu. Potrebujem upraviť video snímané za zhoršenej viditeľnosti. To video ja dosť zrnité a ak sa to dá tak ho chcem trošku vyhladiť. Poraďte akým programom a ako. Vďaka.

Tak asi bych ti doporučil AviDemux.
Stáhnout, spustit
otevřít video
Video/Filtry
položka šum - jsou tam filtry na redukci šumu, to budeš muset vyzkoušet, který se bude hodit víc (nastavit/přidat/náhled)
Jelikož se jedná o kompletní zpracování obrazu, budeš ho muset převést.
Příklad:
Z původního Avi s videem XVID a zvukem MP3 převedu z hlavního okna na:
Video- znova dám XVID
Audio- dám kopie (nebudu chtít zpracovat)
Kontejner- AVI
Toto se dá obecně udělat v jakémkoliv video editoru:
Načteš video
Vyhledáš filtr na redukci šumu (Noise Reduction) a testuješ
Poté převedeš.

EDIT// tady se to probírá krok za krokem: 5