Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook - tma - nefunguje! help!

zdravim,

omylom som sa priblizil s jack konektorom mikrofonu k usb konektoru na NB (ktory je tesne vedla microfon vstupu),

NB bol zapnuty a po dotknuti USB pozicie - NB totalne zhasol - neda sa uz zapnut.

prosim, poradte, co sa asi stalo, (poistky, mb, ..??) nejake riesenie?

vopred diky.

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. supeeeeeeeeeeeeerrr

nedufal som uz v nic, ale toto zabralo NUMBER 1 - diky Ti moc, si macher. keby som to niesol do servisu, tak sa asi o sekundu vratim aj s opravenym NB :)))

este raz diky moc, velmi si mi pomohol.

vsetko najlepsie v nNovom roku. - nevidim tu ikonky piva, ale na zdravie !!!