Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s restartem PC

Zdravím!
Mám problém s restartem počítače, ve Win XP jde PC vypnout bez problémů. Když ale dám restart, PC se vypíná, spadne monitor, ale počítač stále běží. Musí se vypnout natvrdo nebo restartova. Poradí někdo? Díky moc, Honza

1. zkus pravým myšem na tento pc - spravovat - prohlížeč událostí. jestli tam není nějaká chyba, že se nějaká hloupá síťová funkce nemůže ukončit.

2. v biosu se mrkni do sekce power, zda je tam povolen zdroj atx, nebo softwarové vypnutí (nemusí tam takové nastavení vůbec být). případně že povolen acpi režim.