Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem tablet

Dobry den chtel by jsem se zeptat dostal jsem k vanocum nový tablet a kdyz jsem instaloval program tak jsem zjistil ze mi tablet jde krasne v pohode ale nejdou mi zadne hry co jsem mel v počítači nevite jak bych to mohl udelat aby jsem mohl vyuzivat tablet a hrat hry dekuji za odpoved . Jakub 14let

Mas tablet Genius, vsak? Tento tablet sposobuje presne to co pises. Riesenie> Odinstaluj vsetky drivere co si k tabletu nainstaloval, vratane macro key manager, proste vsetko. Potom si stiahni zo stranky geniusnet.com driver pre tablet genius G-pen 560 (aj ked mas iny typ tabletu).