Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno internet připojen,ale nezobrazí se žádné stránky

mám takovej problém:připojil jsem si do počítače internet přes router(TP-LINK TL-R402M)a myslim že je všechno dobře nastaveno(příkaz Ping ukazuje že je spojení zavedeno,Avast si stahuje aktualizace),ale prohlížeč(IE i Firefox)nemůže zobrazit žádnou stránku.Firewally vypnuté.(na počítači č.1 připojeném k routeru vše funguje,jen s počítačem č.2 je zmíněný problém)Jsem lama tak jestli někdo dokáže poradit???dík

hele jsem to zakrikl...jakykoliv stranky sli,pak jsem nainstaloval firewall(všechno bylo povolený),firewall vypisoval incomming/outcomming.a znova stejnej problém nezobrazí se žádný stránky.když jsem firewall odinstaloval a vrátil vše do podoby kdy internet šel,tak stejně pořád nic.tak jestli tušíš v čem je háček?už to musí bejt blízko