Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype - nejde mikrofon

Dobrý den, prosím mám dotaz ohlaedně programu Skype. Nejede mě tam mikrofon. Ale mikrofon je zapojen, vše je povoleno a už si nevím rady. Toho druhého člověka slyším na druhé straně krásně, ale on mě ne a už fakt nevím. Je tam pořád napsáno a zaškrtnuto, že je mikrofon ztišen, ale opři tom je naplno. (toto je na mém stolním PC). Potom mám notebook Acer aspire 3000 a tam to dělá to stejný! Fakt už nevím co a jak. Prosím o jakoukoliv radu. Všem děkuji

zkus toto, pokud mas xp tak dej start-ovladaci panely-zvuk a zvukove zarizeni-tam dej hlas-a test zarizeni, pockej az to dokonci a davej dalsi a potom to zkus, ja to tak musim delat pokazde, kdyz zapnu skype, nevim cim to je, ale funguje to