Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Net Framework - nejde nainstalovat

Nejde mi nainstalovat Net Framework. Vzdycky to dojde ke stahovani a ani jeden z peti pokusu se nepodari. Vzdy to napise setup.exe prestal pracovat. Potrebuju ho k programu CDburnerXP. Dela to vsem nebo jenom me?
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

A ktory framework a odkial tahas? Aky presne OS (a jazyk.verziu) a servicepack mas? (mas novy microsoft installer?)

Citat min poziadavky: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?fa milyid=AB99342F-5D1A-413D-8319-81DA479AB0D7&displa ylang=cs
prip. kliknut dole na
Úplný balíček
Chcete-li namísto zaváděcího nástroje stáhnout úplný balíček, klepněte na následující odkaz:
.NET Framework 3.5 Service Pack 1 (úplný balíček)