Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde USB

Dobrý den,
mám mp3,flasku a Infraport do usb.
Vždy vše šlo normálně připojit,ale již několik týdnů to vyhodí chybu USB zařízení nebylo rozpoznáno.
Na jiném PC jsem to vše testoval a šlo to normálně.Také mi to 1x šlo i na tomto pc a teď to zase nejde.
Na MP3 mi to většinou vybije baterii a obnoví nastavení.Na flaske a infra nevím co ale nejde to.Ale připojení foťáku,tiskárny apod. vše jde.
Prosím o pomoc

Podle popisu to vypadá, že šluslo napájení USB, ale datové vodiče fungují (soudím z toho, že tiskárna a fotoaparát mají dostatečně kapacitní vlastní zdroj). Trošku mi tam falíruje ta MP3, ale pokud se umí nabíjet z USB (které je teď bez šťávy), tak by to mohlo sedět… Zkoušel jsi už všechny USB porty, co lezou z počítače? (Myslím i ty zadní?)
K.

Uf, při čtení téhle věty mě napadla replika:"Nerozumím řeči Tvého kmene…" (Nic ve zlém;-)). Zkus sehnat, zatím třeba jen půjčit, USB hub s externím napájením, jestli to vyřeší problém (pak by bylo v háji napájení USB na desce). Pokud ano, tak je to sice kostrbaté řešení, ale asi pořád levnější, než koupě nové desky (v tomhle případě asi celého PC). Eventuálně sobě zakoupiti USB kartu do PCI.