Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ubuntu

Při pokusu zapnout instalaci Linux Ubuntu mi to píše:

This kerner requies an x86-64 CP, but only detected an i686 CPU.
Unable to boot - Please use kernel appropriate for your CPU.

Nerozumím tomu, co to znamená?

Díky

Aha takhle... a nemáte odkaz na verzi 32? Nemůžu ji najít, na těch oficiálkách je odkaz na stažení na AMD64 ale ne 32... Pokud máte odkaz na ISO soubor s nejnovějších Ubuntu na AMD32 procák, tak bych ho rád poprosil... Aby mě odkázal..

Díky