Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA SAN ANDREAS - Hraní po internetu

Mam problém s touhle hrou, chci jí hrát po netu a prostě to nejde. Mam originál koupenej v obchodě verze 2.0 + SA:MP v0.2.2 R3(nutný ke hře po netu) a když chci na nějakej server, tak se mi spustí hra, obrazovka je bílá 3x blikne, potom jednou, chcíli se to načítá a pak hra spadne. Tak co mam dělat abych to moch hrát???

Tak dobrý, už sem na to přišel, musel sem downgradovat patch z 2.0 na základní 1.0