Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení k internetu přes UFON,jaky modem?

zdravim chtel bych si objednat internet připojeni přes ufon.cz
Mají pripojení jenom na skok asi za 20kč na hodinu coz potřebuji,nechci trvale pripojeni,na to mam net pres kabel ale potřebuju bezdratove pripojení na skok bez paušálu,nevite nahodou také o necem?

ale je tam podmínka zakoupit modem za 3000kč,chci se zeptat je mozne zakoupit nejaky jiny modem levnejsi?dekuji

ajavare , víš jaký to je "kajf", lovit na noťas holky?
Ach sorry, ty asi nevíš co to je "kajf".
Náčelník lidojedů, kteří zajali, francouze, američana, a rusa, povídá - tak chlapci, ten kdo mě poví co to je kajf, bude volný. Kdo mě to nevysvětlí, jde do kotle.
Francouz - blondýna s dlouhýma nohama, šampáňo,San Tropez a špicovej večer.
náčelník - žádná sláva, blondýny jsou po uvaření tvrdý.
Američan - bruneta, cabriolet, Miami, Margarita, a špicová noc.
náčelník - bruneta, naládovaná Margaritou, není k jídlu.
Rus - náčelníku, a bylo by k mání Plzeňský, alespoň "štěně".
Štěně bylo, Rus do něj udělal díru, a povídá - tak a teď pij.
Po pár locích toho měl náčelník plný zuby - a že už nemůže. Jaký nemůžeš - pij.
Zase pár loků, a zase nemůže. Sem říkal pij.
Pár loků, a náčelník povídá - musím si odskočit.
Šli společně, náčelník vykonal potřebu, a říká - bože to je úleva.
A Rus na to - vidíš, a to je kajf.

Proc by platil 2x? Pokud to pouziva treba jako ja, tak muze pouzivat Oskara zdarma(akce na pul roku, predpokladam, ze ma Oskar podle toho "Na skok") nebo tam kde vi, ze Ufon nema signal a nebo ze bude stahovat neco vetsi a nezalezi mu na case. Navic Ufon ma tarif za 0kc mesicne, u ktereho neplatis za data, ale za pripojene minuty. Tusim 5kc/15minut a to je hodne vyhodna vec. Signal Ufonu se rozsiruje a rychlost je vetsinou perfektni a pokud ses na cestach a potrebujes se jen podivat na emaily a das za to 5kacek, tak je to velice vyhodny. Jediny co platis je za cas a pak musis mit modem. Na tom neni nic nevyhodnyho. Vyjde to mnohem levnej, nez debilni tarify za 6-9stovek od konkurence, kde platis pausal furt.
Musis mit modem od Ufona, taky jsem si chtel koupit stejnyho vyrobce ze zahranici, ale nejde to. Ufon ma svoji frekvenci, kterou vyrobce pravdepodobne v tech modemech dela jen pro nej. Da se bez problemu koupit starsi modem mezi 1000-1500, teda pokud budes shanet ten do USB.