Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jas displeje ntb s Win Vista

Prosím lze nějakým způsobem zvýšit jas displeje, který má jas již nastaven na maximu?
Mám Lenovo R500, Win Vista. Jde o to, že i při maximálním nastavení jasu na displeji je kurzor myši vždy podstatně jasnější než třeba bílé pozadí dokumentu. Bylo by super, kdyby šlo nastavit i pozadí stejně jasné, protože displeje Thinkpadů moc jasné zrovna nejsou. Předpokládám, že pokud je jasný kurzor myši, mohlo by být stejně jasné i to ostatní (jde to z té samé zářivky..?), konec konců u svého stolního PC s XP to tak mám. Děkuji

Tak jsem restartoval ten ntb a jas je nyní velký stejný jako u kurzoru myši. Nevím jak je to možné, nic jsem nenastavoval, možná jestli jsem předtím startoval z baterky a ted přes AC adaptér...při změně jasu přes ovládací prvky ntb se mění stejně kurozr i bílé pozadí a je to dostačující..