Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedoinstalovane hry

Potreboval bych pomoct s jednim problemem nechal jsem si udelat novy pocitac a zjistuju ze misto aby se me napriklad nainstalovala hra o velikosti 8GB tak se mi nainstaluje jen 3GB a pri hrani hra zamrzne a musim restartovat a tak je to u vsech her prosim nevi nekdo co s tim predem dekuju

Odkial beres ze hra ma mat 8GB? To je ta hra na dvoch DVD? Pri instalacii hry si zvolis plnu instalaciu?
Ked mrznu hry tak moze byt ze nie su nainstalovane vsetky ovladace (preinstalovat spravne ovladace pre chipset, grafiku, zvukovku, ...), alebo je v tom PC nejaky HW problem (zle nastavene RAM v BIOSe, pretaktovane, nestiha zdroj, apod), chod PC reklamovat.

Nerikam ze ta hra ma 8GB ale ze zabira v pocitaci 8GB.Plna instalace tam je a pretaktovane nic neni no ja bych neresil to ze hra me pada k vuli HW je to tim ze se nedoinstaluje proste no Hra ma zabrat pamet v PC dle vyrobce např. 8GB ale pritom se nainstaluje jen 3GB a kdyz tu hru spustim tak jede normalne ale pak to zamrzne.Takze to znamena ze se hra spavne nenainstalovala no ja nevim co s tim