Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na PC

zdarvim jeste jednou..xD......potreboval bych nazory na muj Pc....Intel(R) Core(TM) Duo CPU
E4500 @ 2,20Ghz
2,21Ghz.200GB RAM
Rozširení fyzické adresy
Grafická karta: GeForce 8600GT
velikost paměti:512

odpovedi co nejdriv...a napiste svuj nazor na ten PC...a prinejhorsim co byste zmenil
i....takze diky moc....:-)

Co třeba takovouto sestavu (mám ji i já :-P), stála kompletně cca 13000Kč bez disků a mechanik:

MB: Gigabyte GA-EP45-DS3L
CPU: C2D E8400 - 3,00Ghz
GK: ATI HD4550 (hry nehraju, tohle si zaměň za nějakou HD3850 nebo HD48xx)
Paměti: Corsair Dominator 2x2GB 1066Mhz
Zdroj: Fortron Blue Storm 400W
Chladič CPU: Arctic Freezer 7 PRO
Case: Cooler Master Elite 330