Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problemy radeon 4670

Zdrc
Vyhorela my stara grafika 1650 Ati tak sem koupil novou Ati 4670 jenomze hry se sekaji jako prase prase a to aji blba fifa 09 :) ... tak se ptam jestli to neni jinacimy komponenty mam intel 1.8 ghz dve jadra pamet 1gb zroj 500w tak jestli to neni ze to neutahnou ostatni hardware... predem diky za odpoved ps: ovladace sem preinstaloval :)
Zmena predmetu, pôvodne: Lofas (los)

1. Pokud máš jen 1GB RAM, tak to může být problém - co máš za OS, XPčka nebo Vistu? I v případě XP je to dnes na pováženou, u Visty je to zabiják výkonu.
2. Ovladače stahuj (protože se jedná o klasickou PCIe grafiku) odsud
3. Z PC odstraň všechny duplicitní/triplicitní antiviry, odeber nepoužívané programy, různé šity na "optimalizaci výkonu" a zastav všechny nepotřebné programy co se spouštějí při spuštění OS (lamy dost často mají od začátku spuštěné ICQ nebo Skype)